Menu przedmiotowe

Taryfa dla ciepla 2017

Obniżamy ceny za ciepło.

Pragniemy poinformować, że od 1 lutego 2017 r. zmienia się taryfa za ciepło.
W tym roku nastąpi obniżka cen i wyniesie ona średnio 2,3%.
Dla odbiorcy indywidualnego, korzystającego z centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej przełoży się to na średnią kwotę ok. 50 zł oszczędności rocznie.

Wdrażana od lutego obniżka cen ciepła dotyczyć będzie wszystkich grup odbiorców.
Obniżenie cen i stawek opłat taryfy dla ciepła to efekt wielu działań optymalizacyjnych podejmowanych w MEC Piła. Spadek cen ciepła stał się możliwy także dzięki przeprowadzonym racjonalnym przedsięwzięciom inwestycyjno-modernizacyjnym zwiększającym sprawność źródeł ciepła i obniżającym straty przesyłowe, a także w efekcie uzyskania korzystniejszych cen zakupu paliw.
MEC Piła od długiego czasu przeznacza znaczne środki inwestycyjne na rozwój i modernizację sieci ciepłowniczych i zwiększenie sprzedaży, tak by umożliwić coraz większej rzeszy mieszkańców miasta skorzystanie z nowoczesnego ciepła sieciowego.
Największym atutem ciepła systemowego w naszym mieście są komfort, wygoda, pewność dostaw oraz co chyba jest najważniejsze – bezpieczeństwo i ekologia świadczonej usługi.

Dotychczasowi użytkownicy naszego ciepła zyskują nową niższą cenę, zaś naszym potencjalnym nowym klientom jesteśmy w stanie przedstawić jeszcze bardziej atrakcyjne warunki przyłączenia.

W załączeniu plik do pobrania.
Kontakt do Biura Obsługi Klienta MEC Piła - 67-215-16-30

Pliki do pobrania
Informacje o dokumencie
Zredagowano przez: Jarosław Wawrzonkowski
Opublikowano przez: Jarosław Wawrzonkowski
Data publikacji: 2017-01-30 13:00:35
Rejestr zmian dokumentu
powrót